Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Červená dymovnica s trhacou poistkou 1ks Zväčšiť

Červená dymovnica s trhacou poistkou 1ks

RDG60C

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 59

Máte záujem o väčšie balenie?

1 BAL = 5 ks

1 CTN = 20 bal

Viac detailov

3,37 €

Detaily

Červená dymovnica s trhacou poistkou 60 sekúnd

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 kus dymovnice červenej farby s trhacou poistkou. Tieto farebné pochodne dymia po dobu 60 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice červenej farby:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška : 13,5 cm

Kategória nebezpečnosti: P1