Oranžová turbo dymovnica s trhacou poistkou 1ks Zväčšiť

Oranžová turbo dymovnica s trhacou poistkou 1ks

RDG25O

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 43

Máte záujem o väčšie balenie?

1 BAL = 5 ks

1 CTN = 20 bal

Viac detailov

3,60 €

Detaily

Oranžová turbo dymovnica s trhacou poistkou 1ks

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 kus turbo dymovnice oranžovej farby s trhacou poistkou. Tieto farebné pochodne dymia po dobu 25 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice oranžovej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška : 12,5 cm

Kategória nebezpečnosti: P1