PROFI SHOW 163r Zväčšiť

Ohňostroj Gold edition 163r 30-50mm

CLE4525

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 12

1 CTN = 1 ks

nec=3548,0g

Viac detailov

360,00 €

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Gold edition 3548g 163r

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Gold edition 3548g

Kompaktný ohňostroj Gold edition 3548g je sprevádzaný postupne pestrofarebnými rôznymi efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 145 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 30 a 48 mm  kalibre.

Pozrite si video ohňostroja Gold edition 3548g

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 860 mm
Šírka: 390 mm
Výška: 260 mm

Kategória nebezpečnosti: cat 3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.