Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Zlobr 16 rán / Malé ohňostroje Zväčšiť

Zlobr 16 rán / Malé ohňostroje

C163B

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 6

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 10ks

Viac detailov

10,21 €

Detaily

Kompaktný ohňostroj Zlobr 16 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Zlobr

Kompaktný ohňostroj Zlobr je kombináciou 4 ohňostrojov, ktoré po sebe nasledujú po 4 ranách. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 35 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 16 rán 30 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Zlobr

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :15 cm

Výška : 17 cm

Šírka :15 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2