Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Fishchild 25 rán Zväčšiť

Fishchild 25 rán

C2525F

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 4

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 12ks

Viac detailov

11,29 €

Detaily

Malý ohňostroj Fishchild 25 rán

Malé ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Malá ohňostroj môžete použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne ich jednoducho zapálite a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Fishchild

Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný 5 rôznofarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 25 rán ráže 25 mm a celá show trvá 30 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Fishchild

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :15 cm

Výška : 14,5 cm

Šírka :15 cm 

Kategória nebezpečnosti: 2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej širokej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.