Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Fireworks show 200 rán Zväčšiť

Fireworks show 200 rán

C2003F/C

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 5

1 CTN = 1 ks

NEC = 3800 g

Viac detailov

183,60 €

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Fireworks show 200 rán

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Fireworks show 200 rán

Kompaktný ohňostroj Fireworks show je sprevádzaný 20 rôznofarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 200 rán  a celá show trvá 180 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Fireworks show 200r

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Dĺžka :75 cm

Výška :25  cm

Šírka :37 cm 

Kategória nebezpečnosti: 3