CHEERS 80rán 20mm Zväčšiť

Ohňostroj CHEERS 80rán 20mm

CLE4106

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 13

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 4ks

nec=560,0g

Viac detailov

54,00 €

Detaily

Ohňostroj - Cheers
Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv, iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby, alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú párty.


Efekt zábavnej pyrotechniky Cheers
Kompaktný ohňostroj  Cheers je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 80 rán ráže 20mm.


Pozrite si video ohňostroja:


"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."


Rozmer produktu: 
Dĺžka: 200 mm
Šírka: 120 mm
Výška: 150 mm


Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:
Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.


Kategória nebezpečnosti: cat 3


Hľadáte iný ohňostroj?
Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.