Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
PYROSHOW 194 rán 20-25-30mm Zväčšiť

PYROSHOW 194 rán 20-25-30mm

CLE4511

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 15

1 CTN = 1 ks

NEC = 2181,2 g

Viac detailov

149,99 €

Detaily

KOMPAKTNÝ MULTIEFEKTNÝ OHŇOSTROJ  PYROSHOW 194r

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

EFEKT ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY PYROSHOW 194 rán

Kompaktný ohňostroj PYROSHOW 194 rán je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 194 rán ráže 20-25-30 mm a celá show trvá 2 mimúty 52 sekúnd.

POZRITE SI VIDEO OHŇOSTROJA PYROSHOW 194

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA NEBEZPEČNOSTI: 3

ROZMER PRODUKTU: 

Dĺžka : 67 cm

Výška : 18 cm

Šírka : 32 cm 

HĽADÁTE INÝ OHŇOSTROJ?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.